KONST / Litografier / Färglitografi 9636281
nr 963 6281
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Jan Lundquist, LillaFrösunda gård, 200/200, signerad, ramens innermått: 44x54
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 maj 2015
kl 20:50:55
24/5 20:09:38
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist